FAQ's
У зв’язку з обмеженнями щодо групових заходів, спричинених пандемією COVID-19, Конференції CIES/PPPMSF відбуваються в дистанційній формі з віртуальними презентаціями.
Співоганізаторами конференції є: Міністерство освіти і науки України; Міністерство охорони здоров'я України; Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (Україна); Psychosomatic Institute (Poland); ArgIQ (Argentina); Nêmeton Centro de Estudos e Pesquisas em Psicologia e Saúde, (Brazil); «Өрлеу» БАҰО АҚ (Kazakhstan); Simcord Information Services (Latvia).
Ініціатором проведення International Scientific and Practical Conference “CURRENT ISSUES OF EDUCATION AND SCIENCE” (CIES) та "PSYCHOLOGICAL AND PEDAGOGICAL PROBLEMS OF MODERN SPECIALIST FORMATION" (PPPMSF) є Науково-дослідний інститут ХОГОКЗ. Конференція проводиться за підтримки Харківської обласної громадської організації “Культура Здоров’я” (Україна).
Сертифікат відповідає Європейським вимогам до апробації дисертацій та підвищенню кваліфікації: - надрукований на оригінальному бланку золотою фарбою із захисними елементами; - видається англійською мовою; - має індивідуальний серійний номер; - має QR коди; - має спеціальну наклейку з відтисненням; - має інформацію про кількість кредитів ECTS для підвищення кваліфікації працівників освітньої сфери; - має інформацію про кількість балів для підвищення кваліфікації працівників медичної та фармацевтичної сфери; - має інформацію про внесення до реєстрів Міністерства освіти і науки України; Міністерства охорони здоров'я України; - завірений підписами Міжнародного Оргкомітету (з п’яти континентів); - засвідчується відбитком печатки Оргкомітету.
Сертифікат свідчить про участь у Міжнародній науковій конференції, яка проходила за участю країн ЄС, і апробацію дисертаційного дослідження (відповідно до п. 5.2, 7.3 розд. 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом МОН України від 14.01.2016 р. №13). Відповідно до п. 6, 26 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Наказом Кабінету міністрів України від 21.08.2019 р. № 800 “Окремі види діяльності педагогічних та науково-педагогічних працівників (…участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо), що провадилася поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти, можуть бути визнані як підвищення кваліфікації відповідно до цього Порядку”. Для підтвердження участі у міжнародному науковому заході рекомендуємо отримувати друкований варіант сертифікату!
ВНЕСОК за публікацію тез/статті (до 7 сторінок) в науковому збірнику матеріалів конференції – EUR 50.
Кожний автор/співавтор публікації має здійснити реєстрацію та сплатити внесок для отримання персонального сертифікати учасника конференції.
Цей Збірник має ISBN, DOI, BIC, BISAC, УДК, а також грифи МОН та МОЗ України, рекомендацію до друку Вченої ради, міжнародний склад Редакційної Колегії. Цього року буде поданий на оцінку в Scopus, Web of Science.
міжнародних наукових періодичних рецензованих індексованих Журналах: INTERNATIONAL JOURNAL OF SCIENCE ANNALS (IJSA) Рrint ISSN: 2617-2682; Online ISSN: 2707-3637; DOI: 10.26697/ijsa https://ijsa.culturehealth.org/en/ INTERNATIONAL JOURNAL OF EDUCATION AND SCIENCE (IJЕS) Рrint ISSN: 2618-0553; Online ISSN: 2618-0561; DOI: 10.26697/ijes https://ijes.culturehealth.org/en/ Статті публікуються після отримання позитивної рецензії та рішення Редакційної Ради відповідного Журналу. Детальну інформацію щодо вимог оформлення, процесу рецензування, внеску можна подивитися на сайтах Журналів.
IJЕS. Соціальні та поведінкові науки: Освіта; Економіка; Право.
Мова публікації Article в IJSA: англійська. З повним списком можна ознайомитися за посиланнями: https://ijsa.culturehealth.org/en/home/indexing https://ijes.culturehealth.org/en/home-en-gb/databases-indexing
Так, всі наші Журнали мають імпакт-фактор. IJSA. Indexed in the ICI Journals Master List ICV: 100.00; ICDS 3.5; CGIJ OAJI 0.251
IJSA вже знаходиться на оцінці в Web of Science, протягом цього року він буде переданий на оцінку в Scopus. Якщо Журнал буде проіндексовано в Scopus, Web of Science, то і Ваша стаття буде проіндексована. Міжнародні Редакційні Колегії IJЕS, IJSA та наукового збірника матеріалів конференції (CIES/PPPMSF) забезпечать дотримання вимог та подання всіх опублікованих Abstract / Article на оцінку в Scopus, Web of Science. На всі публікації, які були надруковані у Видавництві ХОГОКЗ, реєструється індивідуальні цифрові об’єкти ідентифікації (DOI)! На матеріали конференції (включно з віртуальними презентаціями) реєструється DOI. Перевірити реєстрацію Вашої публікації (Abstract або Article) в Міжнародній наукометричній базі Crossref System можна на офіційному сайті http://www.doi.org/ Щоб дізнатись більше про перевірку унікальності, відвідайте веб-сайт: Існує кілька програм для перевірки рукопису на плагіат в Інтернеті, в тому числі безкоштовних, наводимо декілька прикладів: http://www.plagiarismchecker.com https://www.plagiarismchecker.co https://www.checkforplagiarism.net https://www.paperrater.com/plagiarism_checker Друковані варіанти Журналів обов’язково розсилаються по бібліотекам, з якими можна ознайомитися безкоштовно. За бажанням, учасники можуть замовити власний друкований екземпляр Журналу (за собівартістю його друку). Поштове відправлення здійснюється за рахунок замовника.
Склад Організаційного комітету конференції представлений вченими з 19 країн, 5 континентів у галузі соціології, освіти, психології, економіки, медицини. Більшість цих вчених є науковими редакторами Журналів IJSA, IJЕS.
Так, сертифікат видається всім зареєстрованим учасникам конференції.
Так, CIES/PPPMSF є офіційними науковими заходами, включеними у реєстри Міжнародних конференцій МОН України та МОЗ України, що проводиться міжнародними співорганізаторами.
Члени Огркомітету не сплачують внесків за участь у конференціях. Учасники можуть робити благодійні внески відповідно до своїх можливостей / зручності, оскільки ми слідуємо правилам оплати на Ваш розсуд. Мінімальний внесок – EUR 20. Ці кошти спрямовуються на часткове покриття витрат за організацію конференції, утримання веб-хостінгу, адмініструванням сайту, оформлення учасникам сертифікату та програми, тощо. Для повного покриття витрат ми намагатимемося залучати спонсорів.
Детальну інформацію можна подивитися за посиланням: https://conferences.culturehealth.org/index.php/registration/fee
Автори мають частково покривати витрат за публікацію їхніх рукописів.
Детальну інформацію можна подивитися за посиланням: https://conferences.culturehealth.org/index.php/registration/fee
Внесок здійснюється на офіційний рахунок Організатора CIES/PPPMSF, засновника Журналів (IJSA, IJЕS) - ХОГОКЗ з призначенням: “благодійний внесок на наукову діяльність” (через систему SWIFT або іншим зручним для Вас способом). Реквізити надаються лише після проходження процесу рецензування та позитивного рішення Редакційної Ради Журналів про прийняття рукопису до друку.
Ні, сертифікати видаються всім зареєстрованим учасникам незалежно від наявності публікації.
Abstract/Article публікується в щорічному науковому збірнику матеріалів конференції (Conference Proceedings): "Current Issues of Education and Science" та "Psychological and Pedagogical Problems of Modern Specialist Formation".
Один автор може подати 1 статтю у Conference Proceedings та/або 1 статтю в Журнал. Стаття може бути одноосібна або в співавторстві.
Матеріали доповідей (Articles) публікуються в:
IJSA. Соціальні та поведінкові науки: Освіта; Психологія; Наука про здоров'я; Реабілітація.
Мова публікації Abstract в збірнику матеріалів конференції: англійська.
Всі тексти доступні безкоштовно для всіх користувачів та (або) установ, які вони представляють. Користувачам дозволяється переглядати, зберігати, копіювати, розповсюджувати, роздруковувати, здійснювати пошук або посилатися на повні тексти статей, або використовувати їх для будь-яких правомірних цілей без попередньої згоди автора чи видавця. Дане положення відповідає визначенням відкритого доступу, сформульованим у Будапештській ініціативі відкритого доступу.
Наводимо приклад цитування публікації матеріалів конференції: Melnyk, Yu. B., Stadnik, A. V., & Pypenko, I. S. (2020). Resistance to Post-traumatic Stress Reactions of Vulnerable Groups Engaged in Pandemic Liquidation. International Journal of Science Annals, 3(1), 35–44. https://doi.org/10.26697/ijsa.2020.1.5
https://doi.org/10.26697/CIES-21
https://doi.org/10.26697/PPPMSF-21
PPPMSF-2024 Information Notice:
https://conferences.culturehealth.org/images/sampledata/Info-centr/Inform.notice.pppmsf-2024.pdf
CIES-2024 Information Notice:
https://conferences.culturehealth.org/images/sampledata/Info-centr/Inform_notice_cies_2024.pdf
Application Form:
https://conferences.culturehealth.org/index.php/registration/application-form
Abstract Guidelines:
https://conferences.culturehealth.org/index.php/submission/abstract-submission
Article Guidelines:
https://ijsa.culturehealth.org/index.php/en/instructions-for-authors/general-requirements
Sample Abstracts in the Conference proceedings (CIES/PPPMSF)::
https://publisher.culturehealth.org/index.php/publisher/international-publications
Sample Articles in the IJSА:
https://ijsa.culturehealth.org/index.php/en/archiv/current-issue